Zmień kontrast i rozmiar czcionkiUdogodnienia dla dostępnosci strony
Kontrastzmień kontrast
Powiększ czcionkępowiększ tekst
Zmniejsz czcionkępomniejsz tekst
  • | Tel. sekretariat: (63) 241-37-61 | Tel. centrala: (63) 241-32-80
  • | krzymow@op.pl

Kultura


Brzeźno: Pierwszy etap za nami

28.03.2023 08:20


Plakat konkursu recytatorskiego

Komisja Artystyczna spośród trzydzieściorga dwojga uczestników wyłoniła dziewiętnaścioro finalistów Gminnego Konkursu Recytatorskiego. Dzieci i młodzież ze wszystkich szkół podstawowych zaprezentowały wysoki poziom umiejętności.

I tak, w kategorii: 1-3 do finału zakwalifikowali się Barbara Błaszczyk, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Głodnie, Blanka Furmańska, Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Brzeźnie, Damian Kordylewski, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Borowie, Gabriela Wróbel, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Borowie,, Julia Tomicka, Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Krzymowie, Maja Kałecka, Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Paprotni, Nadia Walczak, Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Krzymowie,, Magdalena Rachubińska, Szkoła Podstawowa w Szczepidle, Tobiasz Nowak, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Smólniku, Tomasz Fukowski, Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Paprotni i Zofia Hryciuk, Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Paprotni.

W kategorii: 4-6: Jakub Dzikowski, Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Brzeźnie, Mateusz Majda, Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Paprotni, Natalia Skowronek, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Borowie, Zosia Pawlik, Szkoła Podstawowa w Szczepidle oraz Tymoteusz Sipa, Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Paprotni.

W kategorii: 7-8: Hanna Marciniak, Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Paprotni, Julia Lebiedzińska, Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Paprotni i Michalina Ziętek, Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Paprotni.

Finalistów zapraszamy na warsztaty recytatorskie z aktorem Marcinem Trzęsowskim.

Do zobaczenia 4 kwietnia

<<< Powrót do poprzedniej strony

ˆ