Zmień kontrast i rozmiar czcionkiUdogodnienia dla dostępnosci strony
Kontrastzmień kontrast
Powiększ czcionkępowiększ tekst
Zmniejsz czcionkępomniejsz tekst
  • | Tel. sekretariat: (63) 241-37-61 | Tel. centrala: (63) 241-32-80
  • | krzymow@op.pl

Sport i rekreacja


Brzeźno: Im dalej w las, tym...

25.09.2023 09:47


Drużyna Żaka na Złotej Górze

Dwa dni klub sportowy LMKS Czarni Brzeźno realizował z Lasami Państwowymi projekt pod nazwą „Im dalej w las, tym więcej sportu”.

W ramach projektu, dwudziestego siódmego sierpnia na stadionie w Brzeźnie odbył się turniej piłki nożnej w kategorii Żaków. Główna płyta boiska stała się areną dla młodych piłkarzy z Konina, Rychwała, Rumina oraz z Brzeźna. Po zmaganiach sportowych odbyła się dekoracja uczestników turnieju oraz poczęstunek.

Klub dziękuje rodzicom za pomoc i wsparcie w realizacji tego wydarzenia sportowego.

Drugi dzień realizacji projektu przypadł na szósty września. Wówczas najmłodsza grupa LMKS Czarni Brzeźno, grupa Żaków, wraz z prezesem Damianem Cebulskim, zastępcą prezesa Karolem Kotwasem, trener Anną Nowak, leśniczym Wiesławem Bąkiem i rodzicami wyruszyli ścieżką edukacyjno-przyrodniczą rezerwatu Złota Góra w kierunku wieży widokowej. Podczas marszu uczestnicy słuchając leśniczego i czytając tablice informacyjne poszerzali wiedzę przyrodniczą. W połowie trasy na wszystkich czekała słodka niespodzianka. Każdy mógł się poczęstować drożdżówką, sokiem i wodą. Był to czas na przerwę i zabawę z leśniczym. Następnie grupa ruszyła dalej. Na końcu ścieżki Anna Nowak przeprowadziła trening motoryczny. W nagrodę, po zakończeniu wycieczki można było wejść z opiekunem na wieżę widokową i podziwiać krajobraz naszego rejonu.

Klub LMKS Czarni Brzeźno dziękuje rodzicom za obecność i Lasom Państwowym za wsparcie realizacji wydarzenia sportowego.

Najczęściej przeglądane informacje:<<< Powrót do poprzedniej strony

ˆ